Виберіть свою мову

Вступ на перший (бакалаврський) рівень - 2024

Посилання на сторінку приймальної комісії

Вся актуальна офіційна інформація (правила, дати іспитів, вартість, обсяги і т.і.) розміщена саме тут

Інформація про освітню програму з посиланнями на відповідну сторінку osvita.kpi.ua
Інформація про акредитацію
Інформація про роботодавців та перспективи для студентів після отримання диплому бакалавра
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. відбіркової комісії НН ІМЗ

 

Intro21
 

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Інститут матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона

Кафедра лазерної техніки та фізико-технічних технологій

Оголошують прийом для здобуття вищої освіти за ступенем бакалавра.

Спеціальність: (131) Прикладна механіка

Назва освітньої програми: Інжиніринг зварювання, лазерних та споріднених технологій

(колишня Лазерна техніка та комп’ютеризовані процеси фізико-технічної обробки матеріалів)

 

Ми готуємо: висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати базові науково-технічні задачі в галузі прикладної механіки, зварювання, лазерних та споріднених технологій в умовах сталого інноваційного науково-технічного розвитку суспільства та формування високої адаптивності здобувачів вищої освіти в умовах трансформації ринку праці через взаємодію з роботодавцями.

Ми створюємо: умови для всебічного професійного, інтелектуального, соціального та творчого розвитку особистості на найвищих рівнях досконалості в освітньо-науковому середовищі

 

Що вивчається? Різні високоефективні способи фізико-технічної оброобки, а саме

Intro21c

- Лазерні технології (лазерне різання, лазерна обробка отворів, лазерна термічна обробка, лазерне зварювання, лазерне наплавлення, 3D-друк, селективне лазерне спікання, лазерне нанесення покриттів, модифікація поверхні тощо).

- Обробка за допомогою плазми та електронного променя.

- Електрофізичні та електрохімічні методи обробки: ультразвук, електроерозійна, електроіскрова, електрохімічна, магнітним полем та багато інших.

 Intro21d

Що після закінчення бакалаврату? Можливість продовжити навчання за магістерськими програмами "Лазерна техніка та комп’ютеризовані процеси фізико-технічної обробки матеріалів" та "Лазерні системи в біології та медицині" а по закінченні - за програмою PhD "Лазерна техніка та процеси фізико-технічної обробки матеріалів".

 

Де потім працювати? Не проблема, попит випереджає пропозицію. Наприклад, ось де працюють наші випускники лише останніх років. Крім того це ДП «Антонов», «Серійний завод «Антонов», Державна акціонерна холдингова компанія "Артем", ПАТ «Завод «Маяк», ціла низка академічних інститутів Національної академії наук, зокрема Інститут електрозварювання ім. Є. О. Патона, Інститут прикладних проблем фізики і біофізики, Інститут металів і сплавів, Інститут металофізики, Інститут надтвердих матеріалів, Інститут проблем матеріалознавства та інші.

Наші випускники працюють в "Прогресстех-Украина" та Boeing Ukraine LLC, за програмою подвійного диплому навчаються у Магдебурзькому університеті імені Отто фон Геріке та Університеті Дуйсбург-Ессен (Німеччина).

 

nospez

Навчання за кошти державного бюджету

Гуртожиток

Поліклініка

Спортивні секції