Бібліотека КПІ запрошує науковців, викладачів, аспірантів, студентів, бібліотекарів та усіх охочих дослідників відвідати семінар «Ефективне використання наукометричних баз даних платформи EbscoHOST у дослідницькій діяльності», що відбудеться 12 березня 2019 р. о 15:00.

Цільова аудиторія: науковці, викладачі, аспіранти, студенти, бібліотекарі.

Ключові аспекти:

-         Колекція баз даних (пакет eIFL) компанії EbscoHOST та їх використання у наукових та наукометричних дослідженнях.

-         Фактори ефективного використання Колекції в інформаційному забезпеченні освітньої та науково-дослідницької діяльності університету. Проблеми доступу до повних текстів публікацій.

-         Організація моніторингу та менеджменту інформації про наукові публікації на платформі EbscoHOST.

Доповідач: Васильєв Олексій Всеволодович, директор Асоціації «Інформатіо-Консорціум», канд.техн.наук.

Місце проведення: Бібліотека КПІ, Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень (4 поверх, 9 зала).

Для участі у заході просимо Вас заповнити коротку реєстраційну форму: https://docs.google.com/forms/d/1psg8W2LqIxHGzDBnAN83kg1f8pjPJnGkaZqcegK9nnk